Zagreb,  07. ožujak 2016. godine: Održan je sastanak u Ministarstvu rada i mirovinskog sustava između predstavnika svih ministarstava i pojedinih ministara te predsjednika svih sindikata udruženih u Savez samostalnih sindikata Hrvatske.

Predsjednici sindikata  upoznali su se s novim ministrima i njihovim pomoćnicima u pojedinim resorima te iznijeli probleme s kojima se susreću u svom radu.
Predsjednik Sindikata prometa i veza Hrvatske g. Stjepan Lisičak iznio je probleme u sektoru prometa o kojima se prethodno konzultirao s predstavnicima pojedinih poslodavaca i povjerenicima u tvrtkama u kojima djeluje naš sindikat.

Predstavnici Ministarstva pomorstva, prometa i infrastrukture kao i ostali koji su vezani uz nadzor poslovanja u skladu sa zakonom, spremni su za suradnju u svim segmentima kako si olakšali poslovanje u tvrtkama vezanim uz promet.