U prostorijama društva ČAZMATRANS NOVA d.o.o. Čazma, M. Novačića 10, 21. siječnja 2016. godine održan je sastanak Glavnog povjereništva sindikata kojem je nazočio i predsjednik Sindikata prometa i veza Hrvatske Stjepan Lisičak. <p

Dnevni red:

1.)  Aktualno stanje u društvu,

2.)  Dogovor o aktivnostima sindikata,

3.)  Razno

Nakon diskusije članova povjereništva o problematici u društvu te radu sindikata, između ostalog, sa predsjednikom Uprave g. Draganom Marinovićem postignut je dogovor o provođenju korekcije plaće za vozače autobusa i pojedinačna radna mjesta.

Sastanak je bio vrlo konstruktivan na zadovoljstvo svih članova povjereništva.