Maj
28. svibnja 2015. god. u sindikalnoj podružnici “LIKA CESTE” d.o.o. – GOSPIĆ održana je Izborna skupština na kojoj su prisustvovali direktor društva Lika ceste g. Željko Devčić i  predsjednik Sindikata prometa i veza Hrvatske g. Stjepan Lisičak. Nakon kvalitetnoj dijaloga između direktora društva i članova sindikata pristupilo se izboru novog sindikalnog povjerenika i  za novog sindikalnog povjerenika podružnice “Lika ceste” d.o.o. – Gospić, na mandat od  5 (pet) godina jednoglasno je izabran g. GORAN BILJAN.