Maj

Sindikat prometa i veza Hrvatske započeo je pregovore o izradi prvog KOLEKTIVNOG UGOVORA za tvrtke u vlasništvu grada Zadra i to sa tvrtkom “Liburnija” d.o.o. Zadar.

Sa zadovoljstvom možemo konstatirati da su prvi razgovori između predstavnika poslodavca i predstavnika radnika protekli u razumijevanju jedne i druge strane za potrebu izrade Kolektivnog ugovora. Dogovoren je hodogram rada pregovaračkih timova te se nadamo vrlo brzom potpisivanju Kolektivnog ugovora na zadovoljstvo obiju strana.