Maj

O NAJAVLJENIM otkazima u Zagrebačkom holdingu na konferenciji za novinare govorili su:

• Mladen Novosel, predsjednik SSSH
  • Baldo Kovačević, predsjednik Samostalnog sindikata radnika u komunalnim i srodnim djelatnostima Hrvatske (SSKH)
  • Stjepan Lisičak, predsjednik Sindikata prometa i veza Hrvatske (SPIVH)
  • Tomislav Rajković, predsjednik Udruge radničkih sindikata Hrvatske (URSH)
  • Denis Paradiš, predsjednik Sindikata zaposlenih u poljoprivredi, prehrambenoj i duhanskoj industriji i vodoprivredi Hrvatske (PPDIV)

Koordinaciju SSSH sindikata Zagrebačkog holdinga d.o.o. čine Samostalni sindikat radnika u komunalnim i srodnim djelatnostima Hrvatske (SSKH), Sindikat prometa i veza Hrvatske (SPIVH), Udruga radničkih sindikata Hrvatske (URSH), Sindikat zaposlenih u poljoprovredi, prehrambenoj i duhanskoj industriji i vodoprivredi Hrvatske (PPDIV), Sindikat trgovine Hrvatske (STH), Sindikat turizma i usluga Hrvatske (STUH), te Udruga sindikata vozača i prometnih radnika Hrvatske (USVPRH), navode u pozivu na press konferenciju organizatori.

USKORO OPŠIRNIJE

Izvor: index.hr