Na već tradicionalnom obilježavanju Međunarodnog praznika rada u Tvornici kulture, dodjeljene su nagrade SSSH „Srce sindikalne solidarnosti“ istaknutim borcima za radnička prava u prošloj godini, te nagrade autorima za izradu video-spota pod nazivom „67 je previše. Potpiši za referendum, promijenimo uvjete za mirovinu!

Prisutnim djelatnicima SSSH i udruženih sindikata, sindikalnim aktivistima i gostima obratio se je predsjednik SSSH Mladen Novosel, predsjednica Ženske sekcije Emina Ibrahimi te predstavnica Sekcije mladih SSSH Ana Šer. Prisutne su pozdravili i glavni tajnici ETUC-a i

ITUC-a, Luca Visentini i Sharan Burrow putem video poruke.

• srce1
  • srce2