„Luka Šibenik“ d.o.o. nova je sindikalna podružnica Sindikata prometa i veza Hrvatske registrirana početkom 2019.godine.

Na sjednici koju su organizirali radnici Luke Šibenik jednoglasno je odlučeno da će sindikalni povjerenik sindikalne podružnice „Luka Šibenik“ d.o.o. biti Elvis Alat.
Također, sindikalan podružnica iz Šibenik ima 31 člana koji su pristupili Sindikatu prometa i veza Hrvatske.
Sindikat prometa i veza Hrvtske želi iskazati dobrodošlicu novoj podružnici, novom povjereniku te novim članovima Sindikata prometa i veza Hrvatske te se nada uspješnoj suradnji.