Savez samostalnih sindikata Hrvatske i Sekcija mladih SSSH, nastavljajući tradiciju, raspisuju natječaj za izradu plakata povodom Međunarodnog praznika rada.

U želji da potaknemo mlade, ali i sve ostale, na razmišljanje o značenju i važnosti kvalitete radnih mjesta, pozivamo vas da zajedno s nama sudjelujete u obilježavanju Praznika rada prijavom na natječaj i izradom plakata pod temom:

Rad po mjeri čovjeka - moja vizija dobrog radnog mjesta

Idejna rješenja možete poslati u elektroničkom obliku najkasnije do 13. travnja 2018. godine, na e-mail: natjecaj@sssh.hr, s naznakom „Natječaj za Praznik rada“.

Uz osobne podatke, uz rad je potrebno poslati i kratko pisano objašnjenje ideje plakata, odnosno povezanosti grafičkog rješenja s temom.

Vodeći računa o kvaliteti grafičkog i idejnog rješenja, ocjenjivački žiri SSSH izabrat će tri najbolja rada koja će biti nagrađena novčanom nagradom u iznosu 2.000 (1. mjesto), 1.000 (2. mjesto) i 500 kuna (3. mjesto).

Više informacije nalazi se na službenim stranicama SSSH te društvenim mrežama SSSH.