U Zagrebu, 24.10.2017.godine, u sjedištu Saveza samostalnih sindikata Hrvatske (SSSH),

u prostoru Tvornice kulture, održan je sastanak sindikalnih aktivista iz cijele Hrvatske, uključujući nedavno formirani tim za sindikalne akcije, o temama koje se tiču socijalne slike Hrvatske (godinu dana od posljednjih parlamentarnih izbora), primjene i posljedica Zakona o radu (tri godine od njegova usvajanja) te aktivnostima koje će poduzimati SSSH i njegovi udruženi sindikati.

Na skupu su sudjelovali i članovi Akcijskog tima koji predstavljaju Sindikat prometa i veza Hrvatske.