Radnici privatnog i javnog sektora: Vrijeme je za NAŠ oporavak! – Hrvatska treba veće plaće i kvalitetna radna mjesta“

SSSH, u suradnji sa Zakladom „Friedrich Ebert“ organizirao je tematsku raspravu o ekonomskoj i socijalnoj situaciji u Hrvatskoj, s posebnim naglaskom na Slavoniju, o tržištu rada i kvaliteti radnih mjesta te problemima iseljavanja i o tome kako zaštiti hrvatske radnike. Rasprava je bila održana 22.3.2017 godine , u Vukovaru, gdje su predstavnici sindikata ,između ostalog i Sindikata promete i veza Hrvatske, iznijeli svoja viđenja o aktualnim problemima radnika u Hrvatskoj, a posebice ugroženoj Slavoniji.