Od 11.5- do 14.5.2017.godine održani su 38. cestarski susreti Hrvatske na kojima su sudjelovali zaposlenici cestarskih tvrtki iz cijele Hrvatske.

Natjecanja u sportskim igrama održana su se u radno- sportskim disciplinama te su svi natjecatelji mogli sudjelovati u nizu sportskih aktivnosti te se pritom dobro zabaviti.

Sindikata prometa i veza Hrvatske sudjelovao je i ove godine u 38. cestarkim susretima, kao i brojne sindikalane podružnice SPIVH-a.

Čestitamo svima na organizaciji, sudjelovanju i osvojenim nagradama te Vam i sljedeće godine želimo dobru zabavu i uspješne cestarske susrete.