U Zagrebu, Radničkom domu, 4.5.2017.godine, održan je tečaj „ Anatomija sindikata- organizacija i funkcioniranje sindikata“.

Program temeljnog sindikalnog osposobljavanja-EDUCA-koji se provodi do početka mjeseca lipnja 2017.god., nastoji educirati i informirati članove sindikata o tome što je sindikat, kako funkcionira i kako je strukturiran, naglasiti koja su osnovna prava radnika, što je dostojanstven rad , koja su to osnovna ekonomska prava radnika, ali i naučiti članove kako uspješno komunicirati i prenositi ključne informacije većem broju ljudi. EDUCA je prepoznata kao važna smjernica za sindikalni rad članova svih sindikata., a tu važnost prepoznaje i Sindikat prometa i veza Hrvatske.

• Ana
  • WP_20170504_002